Haziran 24, 2020

Kylie Jenner Hamilelik Haberler TrajiFunny Sosyal Medya Mesajlar Hakkında!

ile ppmol

Hiçbirinin Kylie Jenner’ın kim olduğunu bildiğini sanmıyorum. Ama küçük Kardashian’dan kısaca bahsedelim, gündemden mümkün olduğunca uzak olabileceğini varsayarak. Her şeyden önce, az dediğimiz zaman Kylie’den onun kadar genç bir şekilde bahsettiğimizi söyleyebiliriz.

Çünkü ablasının büyüklüğüne ayak uydurmak üzere. Ne de olsa Kylie’ye gidiyorum kurduğu şirketle başarılı bir iş kadını olma yolunda ilerliyor. Bakınız:

Küçük Kardashian onu kız kardeşinin arkasında bırakmış gibi görünüyor. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen Forbes’un 2017’nin en zengin ünlüleri listesinde 59. doğrultusunda olduğunu belirterek tahminimizi destekleyelim. Kısacası, Kim, bir ebeveyn, onun ayrı kardeşi o hem güzelliği, onun zenginlik ve şöhret ile onu yakalamak olacağını gösterir.

Kylie Jenner’ın hamile olduğu haberinin dünya gündemini meşgul ediyor olması birçok gerçeği ortaya koyuyor.

Çünkü Kylie’nin ülkemizde de haber yapan hamilelik söylentileri çok önemli bir şeymiş gibi yazıp çiziliyor. Ayrıca, sadece bir söylenti olması durumu değiştirmez. Milyoner televizyon kişiliği Travis Scott’ın bebek beklediği bir dünya tartışma ve tartışma meselesi. Peki, bunu neden bildiriyoruz?

Biz hala bu önemli konu (!) habersiz olanlar bilgilendirmek ve sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan komik yorumlar paylaşmak istiyorum çünkü bunu yapıyoruz.

Bu arada, meraklılarına gelince, Kylie’nin aşkı travis’le beş aydır. Kylie, Travis’le yıllardır birlikte olduğu eski erkek arkadaşı Tyga’dan ayrıldıktan bir aydan kısa bir süre sonra çıktı. Aslında Tyga Twitter’da gülen şeytan emojisi ile “Ben o çocuğum” diye yazdı. Ve sonra mesaj silindi. Zaten!

İşte olayın ne kadar büyük bir mesele olduğunu ve insanların Kylie’nin hamilelik haberlerini nasıl yorumladığını gösteren paylaşımlar…