Haziran 21, 2020

Jared Leto, Playboy’un İkonik Kurucusu’nü Hugh Hefner olarak canlandıracak!

ile ppmol

27 Eylül’de ve sanat camiasında birçok insanı üzen Hugh Hefner günlerdir gündemden uzak. Eşi Crystal Harris’in ne kadar miras alacağına kadar, yardım ettiği ünlü isimlerin açıklamaları için gelene kadar bir dizi farklı konu hakkında konuşmaya devam ediyor. Ayrıca 1992’de 75.000 dolara satın aldığını ve mezarının yanına gömüleceğini de not etmeliyiz.

Tüm bu bilgilerden sonra, sadede gelelim! Evet, uzun zamandır uygulanmaya çalışılan film projesinin detayları nihayet ortaya çıktı. Çünkü Jared Leto’yu Hefner’ın hayatına odaklanacak ve Brett Ratner’ın yöneteceği filmin başrolünde göreceğiz.

Jared Leto, aralarında ki Bir Rüya için Ağıt ile hatırlanmasına rağmen çok daha başarılı yapımlarda yer almıştır.

Akademi ve Altın Küre ödüllü aktör The UnlimitedS Club, Mr. No One, The Fighting Club, Panic Room ve God of War gibi filmlerde rol aldı. Şimdi Playboy’un ikonik kurucusu Hugh Hefner’ı oynayacak. Ayrıca ünlü kişiliğin robert Downey Jr.’a daha önce “Seni kim canlandıracaksın?” diye sorduğunu da hatırlatalım.

Ama yönetmen, Jared Leto’nun Hefner’ı anlamaya ve hikayesini canlandırmaya hevesli olduğunu söylüyor.

Eğer senaryosu Peter Morgan’ın yönetmen koltuğundaysa, brett Ratner’a teslim edilecek filmle ilgili tüm bilgiler bu kadar. Jared Leto ile ilgili haberler henüz bitmedi! Çünkü hatırlarsanız, daha önce Joker’in performansını oynamış olan aktör böyle bir oyuncudan sonra pek takdir edilmedi.

Warner Bros.’un yeni Joker’i Leonardo DiCaprio olabilir.

Jared Leto’nun ifadesi hakkında konuşmak istediğim yer orası. Evet, aktör Suicide Squad’ı izlemediğini çünkü oynadığı filmleri izlememeyi tercih ettiğini söyledi.

Çünkü rol aldığı bir prodüksiyonu izlerse objektifini kaybedeceğini düşünüyor. Bakalım Jared Leto ona Hugh Hefner rolünü yapma hakkını verebilecek mi?