Haziran 20, 2020

Dünyanın önde gelen popüler kültür dergilerinden Rolling Stone, son 10…

ile ppmol

Dünyanın önde gelen popüler kültür dergilerinden Rolling Stone, son 10 yılın en iyi 50 serisinin yeni bir listesini yayınladı. Listenin en üst noktası HBO serisi The Leftovers olduğunu.

Günümüzde, ödül sezonunun tam sıcaklığını hissettiğimizde, birçok sinema sitesi birçok dalda yılın en iyi filmlerini ödüllendirirken, diğeri gibi dergiler yılın en iyileri gibi yılın en iyilerinin listelerini yayınlamaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen popüler kültür dergilerinden Rolling Stone, 1967 yılından beri yayınlanıyor. Rolling Stone son 10 yılın en iyi 50 serisinin bir listesini yayınladı.

Son yılların en çok konuşulan dizisi Rolling Stone’un son “en iyi dizi” listelerinde ilk sırada yer alan listesinde 3. Tüm dünyada rekor kıran rekorlar kıran listenin 15. dizide yer alarak serinin hayranlarını şaşırtıyor.

Amy Poehler, Chris Pratt, Aubrey Plaza, Adam Scott, Nick Offerman ve Aziz Ansari oyuncu kadrosunda yer alırken, 2009-2015 yılları arasında ortaya çıkan Parklar ve Rekreasyon, Rolling Stone’un listesinde dünya lideri bir oyuncuydu. sıradan girmeyi başarır. Listenin başında, Lost’tan Damon Lindelof ve Aynı zamanda aynı adı taşıyan romanın yazarı olan Oscar adayı senarist Tom Perrotta’nın da yer aldığı HBO serisi, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanın kaosu dengelemeye çalışan ve aniden ortadan kaybolan bir polis memurunun hayatı.

Öte yandan, bu liste yle ilgili bir diğer dikkat çekici detay da, son yılların en çok konuşulan dizileri gibi, listedeki yerlerini bulamadıklarıdır.

Tüm 50 serisi aşağıda bulabilirsiniz.

Rolling Stone’a göre Son 10 Yılın En İyi 50 Serisi

50. İyi Karısı

49. Sepetler

48. Banshee

47. Belirli Bir Yaştaki Erkekler

46. Yeni Kız

45. Ebeveynlik

44. Bakire Jane

43. Yerçekimi Şelalesi

42. Saydam

41. Sayın Robot

40 Steven Evren

39. Kızlar

38. Poz

37. Hiçbiri Master

36. Sen En Kötüsüsün

35. Korra Efsanesi

34. Deuce

33. Anahtar