Haziran 12, 2020

VW’s Opel Crossover Gösterir Ev ID.4 Kış Testi görüldü!

ile ppmol

Sunumun ardından sırayla gelecek modeller tartışılmaya başlandı. Alman markasının hedefleri arasında 2025 yılına kadar düzinelerce modeli elektrikle elektrike almak ve binlerce adet satarak sektörün bu alanda lider olması hedef. Son haftalarda teknoloji hakkında bilgi, id tasarımına en yakın dijital çizimler ile birlikte.4

ID.4 VW marka çıktığında, tüm elektrikli modellerin ikinci olacak. Görünüm açısından, ID.3 üzerinden giden bazı daha modernleşme hareketleri olacağını biliyoruz. Şimdi, yeni korsan çekiminde, belli ki aracın Opel olduğunu düşünmüştük. İşte ayrıntılar şunlardır:

İlk bakışta Opel’in kesişme şeklinde olduğunu düşünmüyor musun?

Üzerinde görünmezlik kıyafetinin çoğunluğunu çöpe atan ID.4’ün tasarım şeklinin tam olarak nerede olduğunu ve parçalara yansıyan şeyi gördük. Bu test sürecinden emin ızgarabölümü, bir şekilde tamamen kapalı olacak, aynı Opel araçların deklanşör şekilleri gizlemek için çalışıyor.

Aracın Çin’de gösterilen yoğun kamuflajlı parçaların formlarına benzer bir şekilde alındığını fark ettik. Ortada bir hacimle üretilecek olan Id.4, bazı Alman sitelerinde ID.4X olarak adlandırılır. X. bölümü anlamıyoruz!

Yeni ID.4, şimdi ve sonrasında üretilecek elektrikli araçlar için bir platform olan MEB mimarisinde şekillenecek.

MEB platformunda üretilecek ID.4, ailelere hitap edecek 3.6 metre uzunluğunda bir araç olacak. Yeni elektrikli model Tiguan ve Tiguan Allspace arasında olacak.

Bu, aks aralığında benzer ölçümler verilse bile, ID.4’ün kapalı mekanlarda daha iyi yaşam alanları sunacağı bir gerçektir. Crossover’ın ID.3’ün bir parçası onun motoru olacak. E-AWD anda, bir sonraki araç güç 306 psgetiren bir çift elektrik motoru olacak.

Ön montajlı üniteden elektrik motorunun 110 ps, arka kayışın ise 204 ps olması bekleniyor.

45 kWh-58 kWh-77 kWhaküler ID.4’e gelecek akü paketlerinde araç tabanına yerleştirilecektir. Maksimum menzilinin 550 km olması beklenen ID.4, şirketin 2022 yılından itibaren ABD’nin Tennessee kentindeki Chattanooga fabrikasında üretime başlayacak.